ZAPRASZAMY

PROJEKTY INDYWIDUALNE

W naszej pracowni w Krakowie realizujemy indywidualne projekty z zakresu rzeźby, malarstwa, witrażu, ceramiki oraz innych dziedzin sztuki i architektury. Wykonujemy detale i dekoracje do domów prywatnych, firm oraz przestrzeni publicznych. Powstają u nas unikatowe dodatki, które pozwalają klientom wyrażać się poprzez aranżację wnętrz i architekturę przestrzeni. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki dużej wrażliwości artystycznej i doświadczeniu potrafimy dobrze zrozumieć potrzeby klienta oraz przygotować dla niego indywidualny projekt zgodny z  oczekiwaniami. Realizujemy wiele zamówień na przedmioty, dzięki którym możliwe staje się wykreowanie wymarzonego wystroju przestrzeni życiowej lub biurowej.

Wszystkich klientów, bez względu na to, jaki mają pomysł na dodatek do wnętrza, elewacji czy ogrodu, zapraszamy do kontaktu. Prace wykonujemy z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły. Proponujemy inspirowane sztuką nowoczesną popiersia, abstrakcyjne rzeźby odlane z brązu oraz oryginalną sztukaterię. Projektujemy również oświetlenie, naczynia codziennego użytku i dekoracje ścienne. Pomagamy przekuwać wizję na rzeczywistość, a w razie potrzeby inspirujemy i sugerujemy najlepsze rozwiązania.

Zamówienie indywidualnego projektu w pracowni TWOORNIA to także sprawdzony sposób na oryginalny prezent. Bierzemy pod uwagę wytyczne klienta, osobowość i gust osoby, którą pragnie obdarować oraz korzystamy z naszej wiedzy, aby osiągnąć zachwycający rezultat. Możemy wykonać odlaną z metalu dekorację ścienną, spersonalizowany obraz lub zjawiskową lampę.  Podarowanie niepowtarzalnego przedmiotu z charakterem to niezawodny sposób na sprawienie radości.

Klientów, którzy chcą wyrazić swoją wyjątkowość poprzez sztukę i szukają sposobu na spersonalizowanie aranżacji domu lub firmy zapraszamy po indywidualne projekty z naszej pracowni w Krakowie. Mimo że jesteśmy z południa Polski, obsługujemy zleceniodawców z całego kraju. Z przyjemnością stworzymy niepowtarzalne przedmioty o wysokich walorach estetycznych także na zamówienie osób z innych krajów.

Niezwykłą radość przynoszą nam wyjątkowe projekty indywidualne, tworzone dla naszych wyjątkowych klientów. Prace znajdują się zarówno w kolekcjach prywatnych w Polsce jak i za granicą.

Każdy nawet najbardziej skomplikowany projekt, marzenie naszego klienta jesteśmy w stanie wykonać. Służymy radą i wiedzą w zakresie projektowym od architektury, rzeźby, malarstwa, witraży przez dekoracje ceramiczne, mozaiki, lampy, sztukaterie, odlewy z brązu kończąc na ceramice użytkowej. Prace wykonujemy z największą dbałością o szczegóły, wielkim zaangażowaniem i artystycznym oddaniem.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Szamanka

Wymiary: wys 150cm/ szer.85cm/80cm
2018r. Ceramika, gips, poroże jelenia

Transformacje

wys:60cm/ szer.60cm/ gł.15cm
2017r., ceramika drewno

Wnętrze

80cm/ szer.60cm/ gł. 25cm
2013r. Ceramika drewno

Portret prof. L.Kalinowskiego

30cm/30cm
2011r. Brąz , Opactwo w Tyńcu

Instalacja Grób Boży

instalacje tworzymy co roku od 2013 roku w Kolegiacie św. Anny w Krakowie