Pracownia Artystyczna

Twoornia

Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 8:00 – 16:00
Sob: 10:00 – 16:00

Zapraszamy

Pracownia artystyczna Twoornia

TWOORNIA to pracownia artystyczna z Krakowa, w której ręcznie robimy unikalne instalacje, obrazy, rękodzieło i różnorodne ozdoby. Podejmujemy się każdego zadania i spełniamy marzenia naszych klientów o pięknych przedmiotach codziennego użytku, akcesoriach oraz ozdobach.  Wykonujemy detale uzupełniające projekty wnętrz i przestrzeni zewnętrznych. Wszystkie wyroby artystyczne powstają we współpracy z najlepszymi fachowcami w kraju – rzeźbiarzami, malarzami, architektami i historykami sztuki. Na zamówienie wykonujemy indywidualny projekt związany m.in. z:

  • dekorację ścienną,
  • obrazem,
  • witrażem,
  • mozaiką,
  • wyposażeniem wnętrza.

To niewielka część naszej rozbudowanej oferty. W pracowni TWOORNIA powstaje także unikatowa ceramika użytkowa, efektowne lampy, sztukateria, a także popiersia i inne rzeźby. Dla naszych klientów namalujemy portret, który ozdobi wnętrze domu, a także stworzymy instalację uświetniającą wydarzenie kulturalne lub religijne. Duża wrażliwość, intuicja i doświadczenie pozwalają nam wykonywać projekty wyrobów i rękodzieła, które idealnie odzwierciedlają wizję oraz potrzeby klienta. Eko akcesoria w postaci eleganckich skórzanych toreb to prosty sposób na wprowadzenie piękna do życia codziennego. Z nami wypełnienie sztuką różnych sfer życia nie będzie trudne.

Wszystkie wyroby artystyczne powstają we współpracy z rodzimymi specjalistami i z wykorzystaniem polskich materiałów. Wybierając naszą pracownię, klienci stawiają na rękodzieło i ozdoby, które tworzone są lokalni, w Krakowie. Ręcznie robione eko akcesoria, jakimi są torby skórzane, szyjemy, wykorzystując surowce najwyższej jakości, pochodzące od krajowych dostawców. Dbamy o precyzyjne wykończenie wyrobów artystycznych, które oferujemy. Nad ozdobami, rękodziełem i akcesoriami pracujemy tak długo, aż osiągniemy zamierzony efekt. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby z gotowymi projektami, jak i klientów potrzebujących pomocy w jego przygotowaniu. Dzięki doświadczeniu oraz wyczuciu estetycznemu każdą wizję przekuwamy w rzeczywistość. Nasza pracowania jest zlokalizowani w stolicy Małopolski, jednak realizujemy zlecenia z całego kraju.

O MARCE

Pracownia TWOORNIA powstała z miłości do piękna, które na co dzień nas otacza. Piękno naturalne stało się ideą, która nas określa jako pracownie. Wierzymy, że przedmioty mają magiczną moc i codziennie wpływają na nasze życie.

Twoornia

Każde marzenie naszego klienta jesteśmy w stanie zrealizować, szukamy najlepszych materiałów i najnowszych technologii pracując z najlepszymi polskimi fachowcami.

Wszystkie produkty wychodzące z naszej pracowni są wykonane w Polsce, przez polskich artystów rzeźbiarzy, malarzy, architektów czy historyków sztuki. Pracujemy na polskich materiałach- jest to dla nas bardzo istotna kwestia. Dbamy o jakość i wyjątkowość naszych dzieł.

Wykonujemy prace w oparciu o szkice i koncepcje naszych klientów oraz pomagamy w dopracowaniu koncepcji.